Terfi İstasyonları


Terfi istasyonları

Terfi İstasyonu Nedir ?

Atıksu şebekesinden alt seviyede kalan alanlardaki atıksuyun terfi işleminde kullanılmaktadır. Terfi istasyonu paslanmaz çelikten yapılmış bir atıksu tankı, pompalar, esnek bağlantı elemanları, seviye sensörleri ve kontrol panosundan oluşmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Üstün Mühendislik

Profesyoneller artık atık su için hazır paket terfi istasyonlarını tercih ediyor. Kompakt hazır tasarımı ile sahadaki inşaat işlerini en aza indirir. Tasarım ve boyutlandırma önceden yapıldığından pompa terfi merkezi tek bir parça olarak, tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilir. Zamandan kazanır kaliteden ödün vermeden güvenle kullanılır. Ayrıca karmaşık hesaplamalar ve kapasite seçim tabloları ile uğraşmanıza gerek yoktur.

Atık su içeriği nedeniyle tüm dünyada daima istenmeyen sorunların başında gelir. Atık suların bulunduğu yerden taşınması ve terfi ettirilmesi ekstra önemlidir. Çünkü atık sular, katı maddeler, wc atıkları, atık yağ-gresler, homojen olmayan katı artıklardan oluşur. Atık suyun bu özelliği nedeniyle taşınması ve terfi ettirilmesi özel ekipman gerektirir. Yapılan yanlışlıklar geri dönülmez ve pahalı problemlere yol açar.

Üstün Tasarım

Atık su terfi istasyonlarımız en az servis ve bakım ihtiyacı olacak şekilde önceden tasarlanmış ve kapasitelerine göre boyutlandırılmıştır. Katı parça ve tortuların en az seviyede kalıntı oluşturması terfi istasyonunun uzun süre ve en az servis ihtiyacı ile kullanımına olanak tanır. Bu nedenle terfi istasyonu tasarımında bu konuya özellikle dikkat edilmektedir. Kullanıcıların ihtiyaçları ve uzun süreli kullanım tecrübeleri ile geliştirilmiştir. Özel mühendislik tasarımına sahiptir kullanıcısına kolay bağlantı ve hemen kullanım olanağı sağlar. Fabrikasyon üretilmiştir. Tüm ekipman bağlantıları yapılmış ve fabrika sahasında test edilmektedir. İstenirse terfi istasyonları; yağ tutucu ve çamur ayırıcılar ile birlikte entegre şekilde tek parça olarak üretilebilir. Türkiye de üretilmektedir. Teslim süresi kısadır.